Hradečný Bohumil (Prostějov 1876 - 1960 Praha)
Stará kuchyň, signováno vlevo dole B. Hradečný, olej/karton, 40,5 x 33,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |